Film Analizi

La Casa De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Yayımlanacak?

Netflix’te gösterilen dünyanın en popüler dizilerinden biri olan İspanyol yapımı La Casa De Papel serisi üçüncü sezonu 2019 Temmuz ayında yayınlandı. Peki, serinin fanatiklerinin dört gözle beklediği dördüncü sezonu ne zaman yayınlanacak? Netflix herhangi bir açıklama yapılmamıştı ve izleyiciler heyecanla bekliyordu.

Profesör lakaplı zeki bir hırsız çetesi liderinin, tarihin en büyük ve oldukça ses getiren soygununu düşündüğü ve bunun neticesinde İspanyol Kraliyet Darphanesi’ni soymak için harekete geçtiği hikâyeye, idame eden iki sezonda bol sürpriz, heyecan ve aksiyonla izleyenlerini memnun etmişlerdi.

3 sezonunda Rio’nun kurtarılması için yeniden bir araya gelen tim, bir başka büyük soygun girişimiyle karşımıza geldi. Bakalım 4. sezonda bizi iyi sürprizler bekliyor.

La Casa De Papel Yayımlanma Tarihi

La Casa De Papel’in 3. sezonu bu yıl Temmuz 19’da ortaya çıkmıştı. Sezonun çekim aşaması ise geçtiğimiz dönemin sonbahar aylarında başlamıştı. Şu an belirli bir dönem belirten resmi izahat gelmedi ancak serinin dördüncü sezonunun 2020’nin bahar aylarında yayınlanabileceği tahmin ediliyor.

Bu İspanyol serisinin kendini gösteren noktalarından birkaç tanesi de içerisindeki karakterler, daha doğrusu karakterlerin adları olmuştu. Karakter isimlerinin dünya şehirlerinden seçildiği seride Tokyo, Berlin, Rio, Nairobi, Denver, Helsinki benzer biçimde karakter isimlendirmeleri tercih edildi.

Dizinin ülkemizde oldukça sevilmesi, dizi oyuncularının Türkiye’yle ilgili muhtelif videolar paylaşması dizinin 3. sezonunda Türkiye’den bir vilayet ismi ile canlandıracak bir karakterin olacağıyla ilgili söylentiler ortaya atılmıştı. Hatta İstanbul olarak adlandırılacak olan bu karakterin Nesrin Cavadzade tarafınca canlandırılacağı düşünüldü. Fakat dizinin üçüncü sezonunda bu gerçekleşmedi.

La Casa De Papel’de Kimler Rol Alıyor?

Fragmana göre daha fazla aksiyon, daha fazlaca sertlik ve daha çok duygu yüklü sahne bizleri bekliyor. Alex Pina azimle oluşturduğu dizide Itziar Ituno, Ursula Corbero ve daha fazlası (Alvaro Morte, Alba Flores, Esther Acebo, Darko Peric, Pedro Alonso ve Jaime Lorente) gibi benzer biçimdeki oyuncular rol alıyor. Fragmanı gösterilen La Casa’nin uzun soluklu yeni bölümü, Türkiye’de Nisanın üçünde Netflix ile yayınlanacak!

Etiketler
Daha Fazla Göster

admin

FikrimNet.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden fikrimnet.com sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı